Gasoline Alley

Gasoline Alley
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Gasoline Alley
286 izlenme
Baş karakterimiz Jimmy Jane, işini severek yapan bir dövme ustasıdır. Bir dönem hapis yatmış ve çıktıktan sonra kendini dövme işine vermiş, bu konuda artık ustalaşmıştır. Günleri sıradan geçmekteyken, bir cinayetin baş şüphelisi olması bu monotonluğu yok edip günlerini hareketlendirecektir. Ünlü bir Hollywood yıldızı, bir otelin bahçesindeki havuzda ölü bulunmuştur. Jimmy' i bu konuyla bağlantılı kılan şey ise, ölü bulunan yıldızın odasında onun dövme dükkanının reklamının olduğu bir çakmağın bulunmasıdır. Dedektifler Bill Freeman ve Freddy Vargas konunun üzerine düşerler ve Jimmy'i birkaç sorgulamadan geçirirler. Jimmy' cinayeti kendisinin işlemediğini defalarca kez açıklar ama dedektifleri buna inandıramaz. Bu yüzden o da kendi imkanlarıyla gerçek katili bulup aklanmaya çalışacaktır. Bu süreçte yasa dışı yöntemler kullandığına da şahit olacağız.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.