Garson Adayı

L'apprendistato
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Garson Adayı
39 izlenme
14 yaşındaki bir çocuk, ailesinin ahırına son kez yiyecek taşır. Yakında garsonluk okuluna gideceği için dağlardaki hayatı sona eriyor. Gittiği okul, katı eğitim tarzıyla bilinen bir aşçılık okuludur. Bu okulda öğrencilere, çalışmalarının asıl amacının müşterileri memnun etmek olduğu öğretilir. Günlük yemek pişirme, hizmet, hukuk ve din dersleri, genç öğrencileri sürekli olarak eksiklikleri ve güvensizlikleriyle yüzleşmeye zorlar. Yıl sonunda genç Luca kusursuz siyah üniforması ve cilalı ayakkabılarıyla salona girer ve garsonluk kariyerinin ilk sınavını geçer.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.