G-Zombie

G-Zombie
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
G-Zombie
170 izlenme
Bir grup genç doktor, bazı hastalıkların bulaşıcılığını en düşük seviyeye indirebilmek için insanların bağışıklık sistemleri üzerinde deneyler yaparak en sonunda vücuttaki bağışıklığı güçlendirebilecek bir serum geliştirir ve üretim için üniversitelerinin onayını alır. Bu projede yer alan başarılı bir öğrenci olan Sara, insanlığa büyük fayda sağlayacak bu aşı için oldukça umutludur. Proje kapsamında öğrencilere liderlik eden Doktor Rudra, bir süre sonra kendisini büyük bir çıkmazın içerisinde bulacaktır. Bunun nedeni ise ekip, serumu insanlara dağıtmadan önce birkaç deneğin üzerinde kullanmaya karar verir. Ancak aşı, şanssız bir şekilde beklenileni vermemiş aksine insanları başka bir şeye dönüştürmüştür. Aşıya maruz kalan denekler artık birer zombi haline gelmiş ve gördükleri herkese saldırmaktadır. Şimdi aşının geliştiricisi olan ekip zombileri etkisiz hale getirmeye çalışırken, Doktor Rudra’yı da bu işin içerisinden çıkartmanın bir yolunu arayacaktır.
Yönetmen: ,
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.