G Storm

G風暴
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
G Storm
109 izlenme
Film, Hong Kong Bağımsız Yolsuzlukla Mücadele Komisyonu tarafından uzun süredir üzerinde çalışıp düzenledikleri bir sempozyum esnasında bir teröristin aniden başlattığı saldırıyı önlemeye çalışan bir araştırmacının günlük hayatını ele almaktadır. Yüzlerce insanın bulunduğu sempozyumda yaşanan arbede de yaralanan olmaması büyük şanstır. Bu saldırının daha sonra aslında Tayland’da yapılan bir insan kaçakçılığıyla arsında bağlantı olduğu keşfedilir ve bu olayın derinliklerine inmek isteyen araştırmacı büyük tehlikelere adım atar. Bağlantıyı bulmaya çalışan ve olayı çözmek için uğraşan araştırmacı hiç görmemesi gereken şeylere şahit olur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.