Future People

Future People: The Family of Donor 5114
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Future People
31 izlenme
Sekiz yıldan fazla bir sürede çekimi tamamlanan Future people filmi, konusuyla oldukça dikkat çekmektedir. Aynı sperm donöründen doğduklarını keşfeden ve tamamen tanıdık yabancılardan oluşan sıradanların dışında bir aile oluşturan bir grup gencin hikayesini ele almaktadır. Şu anda otuz yedi kardeş olan grubun sayıları gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Future People genel olarak modern ailenin yeni bölgesini tanımlayan alternatif bir anlayışın karmaşıklığını ekran önüne sererek yeni bir algı yaratmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.