Furioza

Furioza
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Furioza
96 izlenme
Eskiden çok sıkı dost olan üç arkadaş trajik bir kaza ile ayrılmıştır. Yıllar sonra inatçı ve dediğim dedik polis memuru DZika yerel suçlarla savaşmak için geri döner. Mafya sistemini tüm gücüyle yok etmek isteyen Dzika bir yerden başlamaya karar erir. David düzgün bir hayat sürebilmek için doktor olmayı seçmiştir ve karanlık işlerle uğraşan abisi Kazsub ile bilinçli olarak mesafeli bir ilişki içindedir. Dzika Kazsub’a ulaşmak için eski sevgilisine David’le görüşür. Bir zamanlar hayatının aşkı olan Dzika bir anda karşısında belirince David şaşkına döner. Çok net bir tavırla konuşan Dzika abisi Kazsub’un peşinde olduğunu ve bir muhbire ihtiyacı olduğunu söyler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.