Fullmetal Alchemist the Revenge of Scar

鋼の錬金術師 完結編 復讐者スカー
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Fullmetal Alchemist the Revenge of Scar
Bu hdfilm gizemli bir adamın beklenmedik şekilde, Devlet Simyacılarını Tanrı'ya karşı işledikleri günahlardan dolayı öldürmeye çalışmaları ile başlar. Simyacı Edward Elric ve kardeşi Alphonse adında iki kişi buna karşı çıkar ve bu durumu durdurmaya çalışır. Fakat kader çıkageldiğinde Edward ve kardeşi Alphonse en savunmasız oldukları anda olaylar patlak verir. Bu sırada ise güçleri bir kez daha kendilerini açığa çıkarmaya başlar ve olaylar iyice garip bir hal alır. Edward ve kardeşi olaylardan kurtulabilecek mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.