Fullmetal Alchemist: The Final Alchemy

鋼の錬金術師 完結編 最後の錬成
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Fullmetal Alchemist: The Final Alchemy
Elrick kardeşler, karşılaşacaklarını asla hayal etmedikleri inanılmaz şiddetli bir savaşa girerler. Elrick kardeşler uzun yolculuklarını hiç bitirmedikleri için bu sefer devlerle, büyücülerle, korkularla yüzleşmek, tüm dünyayı korumak için savaşmak ve kendilerini yeniden aşk ve korkunç ihanetler arasında bulmak zorundalar. Ancak bu sefer yolculukları diğer yolculuklardan çok daha kişiseldir ve karanlıkta bekleyen kötülük sadece onlarla oynamak için değil, onları yok etmek için ortaya çıkar. Ancak bu sefer Elrick kardeşler sadece karanlıkta bekleyen şeytanla değil, aynı zamanda yakın arkadaşlarıyla da uğraşmak zorundalar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.