Fire of Love

Fire of Love
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Fire of Love
20 izlenme
Wfilmizle farkıyla izleyeceğiniz evlilik ve magma şiiri Fire of Love, evli bir volkanolog yapımcı grubu olan Katia ve Maurice Krafft'ın hikayesini anlatıyor. Krafft'lar yaratıcı çalışmaları ve aktif volkanları fotoğraflamaları ile tanınıyordu. Çalışmaları 1960'ların sonlarında başlamıştır ve 1991'de Japonya'nın, Unzen Dağı'ndaki bir piroklastik akışın onları, bir bilim adamı, itfaiyeci ve gazeteciyle birlikte öldürmesiyle sona ermiştir. Cesur bilim adamları ve aşıklar Katia ve Maurice Krafft, onları bir araya getiren şeyi yaparken volkanik bir patlamada hayata gözlerini yumarlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.