Finch

Finch
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Finch
Uzak bir gelecekte dünya, yıkıcı bir solar kıyameti atlatmıştır. Bu kıyamet Dünya üzerindeki yaşamın neredeyse tamamını bitirmiştir. Geriye kalan az bir grup insan, yaşanılamaz iklim koşulları altında yaşayabilmek için elinden geleni yapmalıdır. Gün içerisinde sıcaklıklar 150 dereceye kadar çıkmaktadır. Yeryüzünde yaşam imkânsız olduğu için, hayatta kalanlar yer altında yapabildikleri sığınaklarda yaşamaktadır. Finch, kıyametten kurtulabilen insanlardan birisidir. Finch artık yaşlanmıştır ve yaşayabilmek için çok zamanı kalmadığını bilmektedir. Finch’in yeraltındaki sığınağında tek destekçisi ise sadık köpeği Goodyear’dır. Finch, kendisi öldükten sonra Goodyear’a kimin bakacağı konusunda endişe etmektedir. Finch, Goodyear’a bakması için bir robot yapmaya karar verir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.