Final Seti

5ème Set
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Final Seti
79 izlenme
IMDb: 6.5
Gençliğinde bir tenis dehası olarak tanımlanan Thomas (Alex Lutz), oyun kariyerinde hiçbir zaman umduğuna ulaşamadı. Düşüş halindeki fiziki formu ve çatlak dizine rağmen 37 yaşında Rolland Garros’daki, French Open’a dönmeye karar verir. Eşi Eve (Ana Girardot) ve annesi Judith (Kirstin Scott Thomas), bu umutsuz sevdadan vazgeçmesi için ikna etmeye çalışmalarına rağmen Thomas, takıntılı bir şekilde devam etmeye ısrar eder. Kendi şeytanlarıyla yüzleşmenin yanı sıra oldukça yoğun bir rekabetten geçebilmesi halinde, kendi gençliğini hatırlatan genç bir tenis dehası ile karşı karşıya gelmek zorunda kalacak. 18 yaşında karşısına çıkan fırsatı mahvettiğinden dolayı yaşadığı acıları hâlâ çekmekte olan Thomas, henüz 37 yaşında iken birçok diz, bel, ayak ve el ameliyatları geçirmiş olup, kendisine ve ailesine zor yetmektedir. Büyük maçlar ve turnuvalar için umudu bulunmasına rağmen, skor sıralamalarında 200’e bile ulaşamaması dolayısıyla küçük işletmeler dahi kendisini davet etmemektedir. Bu yeni tura devam etmek adına hem ailesini hem de kendisini finansal bir çukurun içine atmıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.