Feast of the Seven Fishes

Feast of the Seven Fishes
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Feast of the Seven Fishes
27 izlenme
Wfilmizle farkıyla 4k formatındaki bu yapımda İtalyan asıllı Tony ve ailesinin başından geçen bir noel kutlaması anlatılmaktadır. Tony oldukça sevecen bir adam olması yanı sıra her noel de olduğu gibi görünüşe göre bu noel’de de yalnız olacaktır. Fakat artık buna bir dur demenin zamanı geldi! Tony’nin geniş ailesi her noelde balıkların pişirildiği ve oldukça geniş bir sofranın kurulduğu kutlama yemeği düzenlemekte ve eş, dost, akraba herkesi çağırmaktadır. Bu sefer Tony’nin bir planı vardır. Kendine bir sevgili yapmak ve bu noelde ailesinden farklı olarak sevgilisi ile kutlamak. Fakat olaylar Tony’nin düşündüğü gibi gitmez.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.