Father Stu

Father Stu
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Father Stu
192 izlenme
Father Stu, diğer filmlerden farklı olarak dini inanışları temel alarak ilerleyen bir senaryoya sahip. Onu ilgi çekici kılan bu hikâyede Stuart Long, iyi bir sporcudur. Sporcu diyoruz çünkü o tanıdık ve sert bir boksör. Ancak bir zaman sonra birden ruhani bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk adeta bir kendini bulma yolculuğudur. Bu yolculuk onun için hiç de kısa sürmeyecektir. Ancak tüm bu süreç boyunca kendisi hakkında ve tüm evren hakkında bakıp da göremediği birçok şeyi keşfetme imkânı bulacaktır. Aynı dönemde Hristiyanlık dinini de tüm ayrıntılarına kadar inceleyecektir. Sonrasında ise kendini dine adamaya karar verir. Ve sonunda Stuart Long artık bir rahiptir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.