Father of the Bride

Father of the Bride
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Father of the Bride
65 izlenme
Billy Herrera kızını evlendirmek zorunda kalan daha doğrusu kızının isteği üzerine evden ayrılıp başka bir adamla birlikte hayatını birleştirmesini izleyen babalardan birisidir. Kızının düğün günü artık kapıdadır ve Billy kızının memnun olabilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Ama damadının tuhaf gelenekleri bu konuda ona çok da yardımcı olmuyordur. Billy’nin damadı kendi kültürlerine oldukça uzak bir bölgedendir ve bu yüzden de Billy’nin alışık olmadığı ve garipsediği çok fazla şey vardır. Ama Billy bu düğünün kusursuza yakın olması için elinden geleni yapmaya kararlıdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.