Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
FRAGMAN
Hata Bildir ×
Film 15 Nisan 2022 tarihinde vizyona girecek.

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları
584 izlenme
‘’Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore ‘’ filmi Fantastic Beats filminin devam filmidir. Albus Dumbledore adını tüm dünyaya duyurmuş ve büyücülerin en iyisi sayılacak nitelikte bir büyücüydü. Zamanını okulda ve öğrencileriyle geçiren Albus Dumbledore dünyada kötü şeylerin olduğunu sezip kendisini araştırmaya vermiştir. Edindiği bilgilere göre Grindelwald eski düşmanı geri dönmüş, dünyayı ele geçirmek ve büyücülerin hayatına son vermek istemektedir. Grindelwald herkesin korktuğu bir kara büyücüdür. Grindelwald’ın tek başına yenemeyeceğini düşünen konsey Dumbledore, onu bir ekibin başına geçirir fakat bu ekip yeterince iyi değildir. Ekibi eğitmeye başlayan Dumbledore artık Grindelwald’la savaşa girmeye hazır haldedir. Aksiyon ve heyecanın hat safhada olduğu ‘’Fantastic Beasts The Secrets of Dumbledore ‘’ izleyicileri ekran başına adeta kilitlemiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.