Famous and Fatal

Famous and Fatal
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Famous and Fatal
192 izlenme
Sıradan bir hayatı olan Casey Wright adında bir öğretmenin bu sıradan hayatı, kısa süre sonra değişmek üzeredir. Öğrencilerinden biri olan, ünlü film yıldızı Sam Austin’in oğlu Jack’i bir kaçırılma olayından kurtaran Casey, herkes tarafından takdir edilir. Bununla birlikte Sam Austin da, Casey’i oğlunu kurtardığı için evinde ona özel ders vermesi için işe alır. Kısa süre sonra Casey ile Sam’in arasında meydana gelen yakınlaşmalarla birlikte Casey, hızlı bir şekilde Sam’in yaşam tarzına adapte olmaya çalışır. Fakat bu sırada Sam’in takıntılı bir hayranı, Casey’i hedef alacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.