Fall

Fall
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Fall
62 izlenme
İzleyicilere son saniyesine kadar yüksek bir gerilim yaşatacak olan bu filmde, Dan; Becky ve Shiloh isimli üç kaya tırmanıcısı, günün birinde yüksek bir dağın tepesinde tırmanışa gider. Ancak burada meydana gelen bir kaza, Dan’ın hayatını kaybetmesine neden olur. Yaşadığı bu olayın ardından 1 yıl boyunca büyük bir depresyonda olan Becky’nin karşısına, bir gün yeniden Shiloh çıkar. Yaşadıkları tüm bu trajik olaylara rağmen Becky’e bir tırmanış daha yapmaları gerektiğini söyleyen Shiloh, Becky’i ikna eder ve ikili tırmanacakları yere doğru çıkar. Ancak inişleri, bekledikleri kadar kolay olmayacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.