Eyvah Anne Oluyorum

Telle mère, telle fille
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Eyvah Anne Oluyorum
96 izlenme
Film Mado ve Ava adında anne kızın başından geçen trajikomik olayları anlatmaktadır. Mado’nun kızı Ava hamile olduğunu öğrenir ve ikili çok sevinir. Bu gayet normaldir fakat bundan birkaç gün sonra Ava’nın annesi Mado’da hamile olduğunu öğrenir. İşte bu garip ve aşırı derecede gerici bir olaydır. Çünkü anne kız aşırı zıt karakterlere sahip olmasının yanı sıra aynı çatı altında pek de anlaşamazlar. Fakat bu hamilelik süreci onları birbirine bağlayacaktır. Gözyaşı ve kahkahalar havada uçuşacaktır. Mado ve Ava bu hamilelik durumu ile kendi içlerine doğru bir yolculuk yapacaklardır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.