Expired

Loveland
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Expired
Keşfedilmemiş bir gelecekte, iki katılaşmış ruh, yaptıkları şeyler ve dönüşecekleri kişiler olmaları konusunda birbirleriyle birleşecek ve yüzleşeceklerdir. Fütüristik Hong Kong’ da suikastçı olan Jack’in gece kulübü şarkıcısı April ile yolları kesişir. Jack, April’e çekildikçe vücudu gizemli bir şekilde bozulur. Aklındaki soru işaretlerine cevap arayışında, Doktor Bergman‘ın münzevi hayatının uzantısının izini sürmeye başlar. Doktor, Jack’in gömdüğü sırlarını ortaya çıkartmak için karanlık geçmişiyle kendisini yüz yüze getirir. Onları birbirine bağlayan bağ sıkılaştıkça, Jack ve April geçmişlerinin ölümsüz ve tükenmeye yüz tutmuş sevgiden bir haber anılarında, sevgileri için mücadele etmek zorunda kalırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.