Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once
FRAGMAN
Hata Bildir ×
8 Nisan 2022 Vizyonda.

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Everything Everywhere All at Once
2.444 izlenme
IMDb: 9.3
Fantastik canlandırmaların yoğun olduğu ve tek kişinin birden fazla karakteri canlandırdığı filmde bölünmüş bilinç ve çoklu evren öğeleri vurgulanmıştır. Menşei Çin olan Evelyn adındaki yaşlı bir kadının evrende kendisinin çok fazla kopyası olduğuna şok edici bir şekilde tanık oluşuyla başlıyor hikaye.Onların neler yaşadığını,neler hissettiğini, ne tür mizaca sahip olduğunu,hayat koşullarını,kariyerleri adına yaptıkları tercihlerini istediği an gözlemlemekte,vücutlarına bürünmektedir. İyisi,kötüsü,savaşçısı,ünlüsü vb. çok sayıda versiyonu olan Evelyn onlar arasında geçiş yapmaktadır.Amacı kötülüğü durdurmaktır ve bir tek o yapabilir.Bir yandan şanslı diğer yandan ise çok fazla acıya tanık olan kahramanımız yaşadığı ani değişimlerle orantılı duygu karmaşasındadır.Macera ve aksiyon dolu olan bu serüvende Evelyn’i nasıl bir son beklemektedir?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.