Every Last One of Them

Every Last One of Them
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Every Last One of Them
234 izlenme
Geçmişte karşısına çıkan herkesi korkutan bir Özel Kuvvetler subayı olan Hunter, artık emekli olmuş ve sakin bir hayat sürmeye çalışmaktadır. Ta ki, kızının kaçırıldığının öğrenene kadar. Kızının bilinmeyen kişiler tarafından alıkonulduğunu öğrenen baba, öfkeden deliye dönmüştür. Harekete geçerek kızının peşine düşen Hunter, karşısına çıkan herkesi birer birer sorgulamaya başlar. Fakat bir türlü kızını kimin veya nereye kaçırdığını öğrenemeyen acılı babanın, kızına bunu yapanlara karşı olan öfkesi her gün daha da artmaktadır. Bulduğu birkaç ipucunun ardından kendisini Çin Mahallesi’nde bulan Hunter’ın kızını bulma arayışı, derin bir komployu da gün yüzüne çıkaracaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.