Even Mice Belong in Heaven

Myši patří do nebe
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Even Mice Belong in Heaven
Film birbirine aşırı derecede kinlenmiş ve birbiri ile kıyasıya mücadele eden bir fare ve tilkinin yaşamını anlatmaktadır. Sonunda başlarına bir kaza gelir ve ikisi birden hayata gözlerini yumar. Daha sonra ikili hayvanlar cennetinde karşılaşır ve konuşmaya başlar. Aşırı derece iyi bir bağ kuran iki hayvan daha sonra yeniden dünyaya gönderir. Fakat ikiside zıt karakterler olarak tekrardan dünyaya gönderilmiş e ne yapacaklarını bilmez haldedirler. Hayat bir şekilde onları tekrar yan yana getirir ve beraber olmaları için onlara bir şans verir.
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.