Ev Sahibi

Host
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Ev Sahibi
246 izlenme
Filmimizin konusu , tüm dünyanın hem maddi hem manevi bir çok alanda yıkıma ve kayba uğradığı, genci yaşlısı ülke fark etmeksizin birçok kişinin stresli aylar geçirmesine ve hatta birçok insanın psikolojisinin bozulmasına da sebep olan salgın hastalık döneminde geçmektedir . Bu dönemde hemen hemen herkes toplum sağlığını korumak amacıyla karantinaya alınmıştır. Bu süreçten artık son derece sıkılmış olan altı genç ise, günlerine biraz heyecan katmak amacıyla Zoom programı üzerinden bir medyum ile konuşmaya karar verir. Ancak büyük bir hata yaptıklarının farkında değildirler ve başlarına gelecek felaketlerden haberleri yoktur. İnternet üzerinden seansa başladıkları andan itibaren pişman olurlar çünkü hepsinin evinde son derece garip olaylar yaşanmaya başlar. Artık onları, ruhani canlılarla mücadele etmek zorunda kalacakları uzunca bir gece beklemektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.