Endişelenme Sevgilim

Don't Worry Darling
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Endişelenme Sevgilim
37 izlenme
Don't Worry Darling, ilginç bir hayat hikayesinin içinde kendimizi bulacağımız ve filmin sonunu merakla bekleyeceğiniz bir yapım. Bu filmde Alice ve Jack hikayemizin baş rolleri olarak göreceğimiz isimler. Filmde Victory Projesi adı altında yürütülen bir proje ve şirket bulunmakta. Bu proje kapsamında baş rolde göreceğimiz kişilerin her biri son derece varlıklı bir hayat sürmekte ve giderleri ise tamamen Victory Company tarafından karşılanmaktadır. Başlarında Frank isminde bir yönetici ve Shelley ismindeki de bir ortağı bulunmaktadır. Fakat bir süre sonra akılları kurcalayacak bir soru vardır ki; bir şirket neden hayrına böyle bir şey yapsın?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.