En Soğuk Düşman

Against the Ice
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
En Soğuk Düşman
115 izlenme
IMDb: 6.7
1900’lerin başıydı Amerika, Grönland'a bir keşif için bir grup insan göndermek istemektedir. Kaptan adı verilen dönemin ünlü ismi kaptana bu görev verilmiştir. Kaptan hiç bilinmeyen bu toprakları keşfetmek için adam ararken çok zorlanıyordur. Ancak hayatı çok yolunda gitmeyen Nikola adlı tamirci bu keşfe katılmayı kabul eder ve ikilinin maceraları başlamıştır. Grönland'a gidip belli bir süre adapte olduktan sonra her şey aslında onları bu işi tamamlayabileceklerini düşündürmüştür. Zaman ilerledikçe artık sorunlar baş göstermeye başlamıştır, hayat onlar için hiç adil değildir. Zorlu fırtınalar ve yiyecek sıkıntısı onları bu yoldan vazgeçirmeye yetecek mi? Bu zorlu hayat onları delirtip birbirine düşürecek mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.