Emily the Criminal

Emily the Criminal
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Emily the Criminal
55 izlenme
Emily The Criminal, bir kadının hayatı üzerinden işlenen bir suç ve gerilim filmidir. Bu filmde baş kahramanımız filmin isminde de adı geçen Emily'dir. Emily üniversiteyi bitirmiş ve şimdi iş hayatına atılmaya hazır bir genç kadındır. Bunu bir an önce yapmalıdır çünkü onun üniversite yıllarından kalan yüklü bir miktar borcu vardır. Fakat iş hayatına atılmasının önüne geçen çok büyük bir engel vardır ki; bu da onun geçmişinde bulunan bir sabıka kaydıdır. Bu kayıt onun her iş görüşmesinde geleceğinin önünü tıkar. Böylece o da para kazanabilmek için illegal yollara başvurmak zorunda kalır ve kendisini kredi kartı dolandırıcılığı yaparken bulur. Peki bu yöntem Emily'nin borçlarını kapatmasını sağlayacak mıdır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.