Emergency

Emergency
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Emergency
161 izlenme
Üç yakın arkadaş aynı üniversiteye gitmekte ve aynı çevreye takılmaktalardır. Fakat bu üç samimi dostun başına beklenmedik bir olay gelir. Hemen önlerinde genç bir kız bayılmıştır ve öylece de yatmaktadır. Bu üç arkadaş polisi ararlarsa polisin ilk şüpheleneceği kişi olmaları neredeyse kesindir, çünkü bu gençler siyah, baygın kız ise beyazdır. Bu yüzden de bu üç arkadaş artık çok önemli bir karar vermelidir. Bu karar ise kızı hastaneye götürmek ya da orada öylece bırakmaktır!
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.