Elrod Gölü’nde Kaybolma

Through the Glass Darkly
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Elrod Gölü’nde Kaybolma
138 izlenme
Charlie ile küçük kızı yaşadıkları kasabanın göl kenarına gittiklerinde onlar için muhteşem bir gündü. Ancak Charlie’nin ansızın güneşin sıcak ışıklarına kapılması ve biraz da çakır keyif olmasından dolayı bir anlığına kapadığı gözlerini Charlie akşam açmıştı. Charlie gözlerini açtığında ise artık küçük kızı ortalarda yoktu. Bir türlü bulunamayan kızını aramaktan vazgeçmeyen Charlie, bir yıl sonra benzer bir olayın başkasının başına gelmesiyle yeniden kızını bulabilmek için bir umudu yakalamıştı. Ancak artık kasabada kimse Charlie’ye eskisi gibi bakmıyor ve onun alkol ve kızının kaybolması ile aklını yitirdiğini düşünüyorlardı. Charlie gerçekten de aklını yitirmiş miydi, yoksa Charlie’nin feryadı yaslı bir annenin sesini duyurma çabaları mıydı?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.