Elmalar

Μήλα
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Elmalar
271 izlenme
IMDb: 6.8
Arka planda küçük ve gerçeküstü etkileşimler devam ederken, Aris, kendini bir otobüste kimliksiz ve hatırasız bulur. Yapımda, toplumun kabullendiği ve adapte olduğu bu kavramsal veba işlenmekte ve kabukları soyulmaktadır. Aris, hafızasını kaybetmiş ve kendilerine bakacak bir ailenin olmadığı gibi haklarında herhangi bir belge bulunmayan insanlar ile ilgilenmeye uzmanlaşmış bir doktor grubunun bakımına verilir. Doktorlar, hastalara çare olması umuduyla topluma tekrar adapte olmalarını sağlamaya çalışmaktadır. Hastalara dışarıya çıkıp yeni (“yeni”) deneyimler kazanmalarını söyleyen ses kayıtları bırakılmakta ve hastaların yaptıkları her etkileşimi fotoğraflarını polaroit kameralar ile çekilmekte. Hikaye ilerlerken Aris, kendisinden kontrol listesinde daha önde olan Anna (Sofia Georgovassili) isimli başka bir hasta ile tanışıyor. Anna’nın fotoğrafları “ilk” defa bir bisiklet sürmekten başlayıp, “ilk” tek gecelik ilişkisine ve bir araba ile sırf eğlence olsun diye kaza yapmaya kadar oldukça geniş bir yelpazede yer alıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.