Elizabeth: A Portrait in Part(s)

Elizabeth: A Portrait in Part(s)
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Elizabeth: A Portrait in Part(s)
45 izlenme
Elizabeth: A Portrait in Part(s), biyografi türüne girerek, bizlere Kraliçe Elizabeth hakkında birçok şeyi dökecek olan ve merakınızı gidermemizi sağlayacak olan harika bir filmdir. Biz bugüne kadar yalnızca onun kraliyet soyundan geldiğini ve İngiltere'de büyük saygı gördüğünü biliyorduk. Aynı zamanda dünyada en uzun süre boyunca hüküm sürmüş olan kadın yönetici olduğunu. Peki sizce onun hakkındaki gerçekler yalnızca bizim bildiğimiz kadarıyla sınırlı mı? Yoksa kraliçe Elizabeth 'in daha birçok bilinmeyen yönü daha varmı? Gelin merakınızı bu belgesel ile giderelim.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.