Elesin Oba: The King’s Horseman

Elesin Oba: The King's Horseman
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 hafta önce eklendi
Elesin Oba: The King’s Horseman
24 izlenme
Wfilmizle farkıyla 4k formatında sunulan bu yapımda bir Süvarinin hayatı anlatılmaktadır. Bu süvari oldukça tecrübeli ve bağlı olduğu kral için ölümüne savaşacak kadar yüreklidir. Fakat bağlı olduğu kral amansız bir şekilde ölünce olaylar değişir. Fakat daha sonra bu süvari ölen krala diğer bir dünya da hizmet edebileceğini öğrenir. Fakat bunun için süvarinin kendisini kurban vermesi gerekir. Ve diğer dünya da ne olacağının garantiside yoktur. Olaylar geliştiğinde her şey farklı bir hal alır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.