El buen patrón

El buen patrón
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
El buen patrón
90 izlenme
El Buenpatrón filmi şirketi mükemmellik ödülü kazanmaya çalışan bir adamın hikayesini merkeze alıyor. Blanco, küçük bir İspanyol kasabasında endüstriyel teraziler üreten ciddi bir şirketin yöneticisidir. Blanco ve çalışanları, şirketin mükemmellik ödülünü kazanıp kazanamayacağına karar verecek olan bir komite ziyaretini bekliyorlardır. Bu komite onlar için çok önemlidir. Blanco bu ziyaretin mükemmel olmasını istiyordur ama işler pek öyle gitmeyecektir. Blanco bunun kokusunu almıştır, endişeleniyor ve işler sarpa sarıyordur. Blanco çok geç olmadan bazı sorunları çözmeye çalışacak ve gelen ekibe mükemmel gözükmeye çalışacaktır.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.