Düşüş: Boeing Davası

Downfall: The Case Against Boeing
BOX
Hata Bildir ×

Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Düşüş: Boeing Davası
9 izlenme
IMDb: 7.5
Ard arda düşen iki Boeing yolcu uçağının, 346 kişinin hayatını kaybetmesi ile dünya medyasında büyük yankılara sebep olduğu bu iki olayı inceleyen belgeselde, kısa süre aralıklar ile neden aynı firmadan çıkan iki uçağın düştüğü araştırılmaktadır. Boeing adındaki tanınmış ve deneyimli firmanın hata yapması imkânsız gibi görünürken, iki uçağın da birbirlerine yakın zamanlarda düşmeleri, firmanın bazı maddi kesintiler yapmak için bazı önemli tedbirleri almadığı yolunda söylentilere neden olmuştur. Her ne kadar Amerikan ordusuna da hizmet veren bir firma olsa da, Boeing bazı uçaklarının uçuşlarının yasaklanmasını ve haklarında soruşturma açılmasını da engelleyememiştir.
Oyuncular:
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.