Düşkapanı

Dreamkatcher
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Düşkapanı
244 izlenme
Josh’ın annesi Becky kır evlerinin yakınındaki gölde boğularak ölmüştü. Babası Luke müzisyendir ve annesinin ölümünden iki yıl sonra çocuk psikoloğu olan Gail ile evlenir. Josh Gail’den hoşlanmaz ve babası aralarını düzeltmek için küçük bir tatil yapmanın işe yarayacağını düşünür. Uzun süredir gitmedikleri kır evine giderler. Luke’a gelen bir telefonla şehre geri dönmesi gerekir. Başbaşa kalan Gail ve Josh birlikte yürüyüşe çıkar. Uzaktaki komşuları olan Ruth ile tanışırlar. Ruth yıllarca düş kapanı biriktirmiştir. Josh’a düş kapanının kabusları yakaladığı ve koruduğunu söyler. Annesi Becky’nin hayaletinden kurtulmak isteyen Josh , Gail’den bir düş kapanı almasını ister. Gail bunun batıl bir inanış olduğunu ve işe yaramayacağını söyler. Bunun üzerine Josh gizlice Ruth’un düş kapanlarından biri çalar. Ancak bu iyi niyetli bir rüya avcısı değildir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.