Dünyanın Kökeni

L'Origine du monde
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Dünyanın Kökeni
189 izlenme
Kırk yaşında olan Jean-Louis Bordier eve vardığında bir gariplik fark eder ve elini kalbine koyar. Görünüşte hiçbir farklılık yoktur her şey gayet yolunda ve normaldir fakat tek bir sorun vardır kalbi atmıyordur. Bu durumda onu anlayabilecek en iyi kişi olan Michel’e giderek durumunu anlatır. Michel onu kendi yöntemleriyle tedavi etmeye çalışır fakat bir anlam veremez. Yürüyor, koşuyor, konuşuyor fakat kalbi hiçbir şekilde tepki vermiyordur. Çaresiz eve gidip olayı ve karısına anlatır, onunla da birçok kişiye gider ve birçok yöntem dener. Kime giderse gitsinler aynı cümlelerle karşılaşmaktadırlar. Hep aynı şeyleri duymaktan bıkmış üstüne bir de atmayan bir kalple yaşamak zorunda kalacağı için endişeli ve karamsar hissetmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.