Drifting Home

雨を告げる漂流団地
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Drifting Home
Drifting Home anime sever kişilerin büyük bir zevkle izleyeceği bir filmdir. Kosuke ve Natsume hayatlarının her anını beraber geçirmiş, birbirlerini kardeş gibi gören iki dosttur. Dostlukları Kosuke’nin büyükbabasının ölümünden sonra sarsılmaya başlar. Yaz tatillerinde büyüdükleri ve onlar için çok değerli olan apartmanlarının perili olduğu ve yıkılacağı söylenmiştir. İkili bu haber üzerine apartmanlarına gizlice girerler ve karşılaştıkları şeyler onları bambaşka bir dünyaya taşır. Kendilerini aniden başka bir dünyada gizemli bir avcının avı olarak bulurlar. İkili girdikleri bu farklı dünyadan nasıl kaçacaktır? Av olmaktan kurtulabilecekler midir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.