Dracula: The Original Living Vampire

Dracula: The Original Living Vampire
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Dracula: The Original Living Vampire
276 izlenme
Sadece genç kızların öldürüldüğü birtakım cinayetler meydana gelmektedir şehirde. Halk ise bu duruma bir türlü anlam veremiyordur ve bu durum onları oldukça endişelendiriyordur. Dedektif Amelia Van Helsing ise bu davadan sorumlu dedektiftir. Ne olursa olsun katili bulmakta kararlı olan Amelie bir an önce cinayetleri durdurmak istiyordur. Yaptığı araştırmalar sonucunda ise Amelie sonunda bir şüpheli bulmuştur. Lakin şüpheli kimsenin hoşuna gitmez. Çünkü delillerin işaret ettiği şüpheli Kont Drakula’dan başkası değildir. Bu da Amelie için oldukça zorlu bir durumdur. Lakin Amelie’nin kız arkadaşı da ortadan kaybolunca Amelie gözünü karartır ve gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapar. Peki Kont Drakula’nın kızların kaybolmasıyla olan ilgisi nedir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.