Down with the King

Down with the King
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Down with the King
59 izlenme
Müzik dünyasındaki zorluklarla, ünlü olmanın getirdiği baskı ve zorlamalar karşısında üzüntüye, hüsrana uğrayan ünlü bir rapçi kendini bunalmış ve hayattan bezmiş hisseder. Yaşadığı zor durumları atlamakta zorlanan rapçi kendini ihtişamlı, görkemli şehrin ve şaşalı kariyerinin çok uzaklarında kendi halinde işlemekte olan kırsal bir sakin kasaba şehrinin samimi çiftçi insanlarının sıcaklığı arasında bulmuştur. Yaptığı çalışmalara devam ederken kasabanın görkemine kapılan repçi kendi sorgulamaya başlar. Hayvanlara, gündelik işlerin akışına ve insanlar arasındaki arkadaşlığa hayran kalan ünlü rapçinin kendi sorularını cevaplaması gerekiyordur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.