Doula

Doula
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Doula
85 izlenme
Deb ve Silvio artık orta yaşlara gelmiş iki kişidir. Birbirleriyle tanıştıktan kısa bir süre sonra sevgili olmuşlardır. Yaklaşık bir yıldır da ilişkileri devam etmektedir. Üstelik artık yollarına iki kişi olarak değil, üç kişi olarak devam edeceklerdir. Çünkü bir bebek beklemektedirler. Ancak bebeği doğuracak olan ebe Penka aniden hayatını kaybedince, Silvio hemen Penka'nın oğlu Sascha'yı işe alır. Ancak büyük bir hata yaptığından henüz haberi yoktur. Zaman ilerledikçe Deb ve Sascha arasında birtakım yakınlaşmalar gerçekleşmeye başlar. Peki bu yakınlaşmanın ardındaki gerçeği Silvio fark edecek mi ve bu durumu nasıl karşılayacaktır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.