Dostum

Dude
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Dostum
271 izlenme
Üç kız arkadaş okul balosunda eğleniyorlardır. O sırada içlerinden Lily Thomas ile dışarı çıkar ve konuşmaya başlarlar. İkili birlikte iyi vakit geçirmektedirler derken Lily’nin arkadaşları onu çağırır ve eve dönerler ve bu sırada Thomas yolda kaza geçirerek ölür. Bu durum Lily ve sevdiklerini yasa boğar. Aradan bir yıl geçer son yıl olduğu için kızlar artık istediklerini yapabileceğini düşünerek serbestçe hareket etmektedirler. Okul kurallarının çiğnendiğini gören müdür bu ahlaksızlığı kaldıramaz ve onları uyarır. Yapılan her baloda Lily, Thomas’ı hatırlar ve özler fakat yapabileceği bir şey yoktur. Yine de davranış bozuklukları onun gruptan dışlanmasına sebep olmuştur. Kısa süre sonra Lily yeni biriyle tanışır ve artık duygusallığı bitmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.