Don’t Make Me Go

Don't Make Me Go
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Don’t Make Me Go
85 izlenme
Don't make me go, bir baba kız ilişkisine odaklanarak aile ilişkilerinde daha farklı bir bakış açısı ile bakarak penceremizi değiştirmemizi sağlayacak özel bir yapımdır. Baş kahramanımız olan baba, eşi olmayan bekar bir adamdır. Ancak kızının üzerindeki sorumlulukları devam etmektedir. Kızı ile birlikte bir yolculuğa çıkmak zorunda kalan bu baba, yolculuk sırasında başlarına gelecek her olayda kızını yeniden tanımaya ve onda henüz keşfedemediği yönleri görmeye başlar. Peki yaşadıkları olaylar onlara ne gibi bir olgunluk katacaktır? Aralarındaki ilişki bu yolculuk boyunca hangi şekilde değişecektir? Hep birlikte şahit oluyoruz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.