Doktor Strange

Doctor Strange
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Doktor Strange
Stephen Vincent Strange, başarılı ve tecrübeli bir beyin cerrahıdır. Günlerini hastalarını tedavi etmekle geçiren Stephen, işini severek yapmaktadır ancak kibirli bir kişiliği vardır. Bir gün Stephen Vincent Strange talihsiz bir olay yaşar. O ansızın tüm hayatını değiştirecek bir trafik kazası geçirir. Bu kaza, Stephen Vincent Strange’in ellerindeki sinirlerinin hasar görmesine yol açar. Ellerindeki sinir uçları hasar alan Stephen, artık onları eskisi kadar iyi kullanamaz hale gelir. Bu nedenle Stephen, artık eskisi gibi iyi bir iş çıkaramayacak eğitimi aldığı bu meslekte başarılı olamayacaktır. Kahramanımız, Tibet’te, Ancient One adındaki bir büyücünün olduğunu ve yetenekleriyle kendisini tedavi edebileceğini duyar. Stephen, Ancient One’ın yanına gider, fakat bu doğaüstü güçleri olan adam kendisine ellerini tedavi etmekten daha fazlasını verir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.