Doğal Işık

Természetes fény
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Doğal Işık
169 izlenme
István Semetka, Sovyetler Birliğinin işgali sırasında partizan gruplar için keşif görevi yapmakta olan bir çiftçidir. Fakat István Semetka ve kendi birliği uzak bir köye keşif için gittikleri sırada düşman işgalinden kaçamazlar ve bölüğü çok zor durumda kalır. Bu saldırı sırasında ise birlik komutanı öldürülmüştür ve István Semetka’de komutayı kendi eline almak zorunda kalmıştır. Ancak kimsenin bilmediği olay István Semetka’nın kendi korkuları olduğudur. Ancak István Semetka kendi korkularını yenmeli ve birliğini içinde olduğu kaos ortamından sağ salim bir şekilde kurtarmalıdır. István Semetka geçmişte ne yaşamıştır ki birliğinin komutasını ele alırken korkular yaşamaktadır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.