Director by Night

Director by Night
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Director by Night
12 izlenme
Wfilmizle ailesinin sizler için sunmuş olduğu bu yapımda Giacchino’nun kamera arkasında yaşadıkları anlatılmaktadır. Bu kamera arkası belgesel filmde Ünlü yönetmenin yaşadıkları gözler önüne serilmektedir. Böylelikle çekimi süren uzun metraj bir filmin ne kadar zor şartlar altında çekildiği ve dahası bu aşamada neler meydana geldiği hakkında Giacchio’nun başına gelenler ele alınmaktadır. Marvel Studious’un da katkıları ile bu kamera arkası filmi artık wfilmizle ailesi ayrıcalığı ile sizlerle!
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.