Dip

Sanctum
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Dip
106 izlenme
Film bir keşif ekibinin başından geçenleri anlatmaktadır. Daha önce keşfedilmemiş kocaman bir mağarayı keşfetmek isteyen yaklaşık on kişiden oluşan bir ekip tüm teçhizatları ile beraber mağaranın girişine paraşüt ile iner. Daha sonra mağarayı keşfetmek amacıyla dar tünellerden geçmeye başlarlar. Fakat her şey bir anda tersine döner. Çünkü aşırı yoğun yağan yağmur yukarıdaki tüm suyu mağaranın derinlerine akıtmaya başlamış böylelikle mağaranın her yeri suyla dolmaya başlamıştır. Bu durumda yapılacak tek şey su ile dolmuş olan mağarada bir ölüm dalışı yaparak mağaranın girişine geri dönmektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.