Diorama

Diorama
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Diorama
94 izlenme
Bjorn ve Frida’nın gençlikleriyle başlayan bu filmde ilk olarak onların tutku dolu aşklarıyla tanışıyoruz. Aşklarını evlilikleriyle taçlandıran çift bir müddet hayatlarına heyecanla devam eder ve aileleri çocuklarıyla birlikte daha da büyür. Ama bu ilişkide heyecan bir müddet sonra biter ve Frida artık kendini huzurlu bir yuvada gibi değil de dört duvarlı bir hapishanede gibi hissetmeye başlar. Frida bu evliliğinde eski heyecanının yakalayabilmesi için en normalinden en anormaline kadar birçok çözüm önerir fakat bunlar da çare oluşturmaz. Filmin geri kalanında ise kaçınılmaz olan boşanma dönemi anlatılır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.