Dig

Dig
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Dig
40 izlenme
Film dul kalan bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Wfilmizle farkı ile size sunulan bu filmde bir adam karısının ölümüne ve dahası genç kızının ise sağır kalmasına neden olan bir olaydan sonra yaşananlar ve bu üzgün adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Adam şehrin dışındaki terk edilmiş bir banliyöde bir iş adamının evini yıkmak için işe alındığında olaylar karmaşık bir hal alır. Daha sonra adam ve kız mülke vardıklarında, tehlikeli bir çift tarafından rehin alınırlar ve bu durumdan bir şekilde sağ çıkmaları gerekir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.