Dhokha: Round D Corner

Dhokha: Round D Corner
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Dhokha: Round D Corner
12 izlenme
Wfilmzile sitesinde Hint rüzgarları estiren bu filmde Saanchi ve Yathaarth evli bir çifttir. Ancak evlilikleri çöküşün eşiğindedir. Saanchi, Yathaarth'a boşanma avukatıyla görüşmesi için baskı yapar ve İngiltere'ye taşınmayı planlar. Bir gün Yathaarth, iş başında bir terörist olan Haq Riyaz Gul'un, Saanchi yalnızken evine girdiği haberini görür. Kafası karışmış halde apartman kompleksine koşar ve Mumbai polisinin zaten orada olduğunu görür. AKT Harishchandra Malik, Gul ile pazarlık etmeye çalışır ancak sonuç alamaz. Aynı zamanda apartmanın dışındaki medya rehine durumu haberini alır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.