Desperate Riders

Desperate Riders
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Desperate Riders
140 izlenme
IMDb: 3.4
Çok uzak bir Amerika kovboy döneminde Kansas Red adlı bir kovboy gençliğinin verdiği tecrübe ve cesurlukla hayata sımsıkı tutunmuş tam bir Amerikan kovboyudur. Bir gün bir çatışmaya girerler ve çocuk yaşta sayılabilecek olan Billy’i görür ve onu oradan kurtarmak için seferber olur. Billy’le bir müddet takılan Kansas Red, Billy’nin sıkıntısını görür ve ona bunun nedenini sorar. Billy’nin annesi acımasız ve öfke dolu Thorn tarafından kaçırılmıştır. Billy, Kansas Red’ten yardım istemiş ve Kansas Red bu teklifini geri çevirmemiştir. Yola koyulan ikili uzun bir müddet gittikten sonra yolları o dönemin göz bebeği güzeller güzeli Leslie ile denk gelir ve artık üçü Billy’nin annesini kurtarmak için yola çıkarlar. Zorlu bir macera onları beklemektedir. Aksiyon sevenler için vazgeçilmez bir film olan Desperate Riders sizlerle.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.