Descarrilados

Descarrilados
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Descarrilados
60 izlenme
Costa, Roge, Pepo ve Juan Luis, Avrupa'da uzun zamandır beklenen yıl sonu gezilerine gitmek için bir trene binen 20 yaşındaki dört gençtir. Ancak Paris'teki ilk durakta bir hırsız bagajlarını çalar, Costa, Pepo ve Juan Luis onları yakalamak için trenden indiklerinde, hırsızların koltuğa plastik tutkalla tutturduğu Rogen'i unuturlar. Tren yolculuğuna devam ederken hırsızlar onları yakalayamaz ve Rogen'i kaybeder. Böylece hayalleri alt üst olur. 20 yıl sonra, hepsinin çok farklı hayatları olur. Fakat bazı şeyler aynı kalmıştır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.